Make your own free website on Tripod.com

 

wpe10.jpg (5168 bytes)

 

AUTOR

 

Vítam Vás na Sacral Mystery page...

Sacral Mystery je stránka, ktorá sa zaoberá svetovými náboženstvami, okkultizmom, mágiou a vôbec duchovnými vedami všeobecne. Snažím sa tu vytvoriť malý prehľad dôležitých filozofií, kultov, osobností etc. Z každej témy by som chcel na stránku dať len to dôležité, aby sa čitateľ nemusel prehrabovať hrubými knihami, aby to podstatné našiel v skrátenej forme tu ! Či sa to darí posúďte sami... Uvítal by som akékoľvek príspevky o hocičom, čo sa témy týka. Stránku budem pravidelne aktualizovať o nové články, linky... Texty sú zatiaľ prebraté z kníh a časopisov; dúfam ale, že sa časom objavia aj pôvodné texty. Zdroje sú popísané v menu "Zdroje a linky". Ak viete o stránke s podobnou tematikou mailnite ! Bol by som rád, keby ste napísali, čo by ste na stránke chceli vidieť.
Niekoľko mesiacov som sa stránke nevenoval a aj v tejto aktualizácii som pridal len dva aj to nedokončené texty, len som trošku prerobil úpravu – vypustil delenie tém a všetko vsunul pod nový nadpis Themes. Delenie len zbytočne komplikovalo prechádzanie tém. A vyhodil som obsah. Nie je tu toľko článkov aby stránka obsah potrebovala. To najdôležitejšie: je pridaný download kompletnej SM.

 

dzafar@email.cz

 

corelb~1.gif (1487 bytes)
(moja stará ikonka z WebForum)Túto stránku najlepšie uvidíte v rozlíšení 800 x 600 a použite najmenej 16bit color prehliadačom


Neodporúčam použiť Netscape, stránka potom vyzerá ináč.